Lepojamies un apsveicam ar panākumiem Latvijas skolēnu 50. zinātniskās pētniecības darbu valsts konferencē

Lepojamies un apsveicam ar panākumiem Latvijas skolēnu 50. zinātniskās pētniecības darbu valsts konferencē:

11.klases skolēnus Miku Balodi, Bruno Kanču un

Rihardu Raginski Repši

ar iegūto I pakāpi,

11.klases skolnieces Martu Liepiņu, Ķitiju Kampiņu

Sofiu Karamyshevu,

12.klases skolēnu Vinsentu Romeiko

ar iegūto II pakāpi,

11.klases skolēnu Robertu Smilu

ar iegūto III pakāpi!

 

Paldies darbu vadītājiem un konsultantiem par ieguldīto darbu!