Lepojamies un apsveicam ar panākumiem Latvijas skolēnu 50. zinātniskās pētniecības darbu valsts konferencē
Lepojamies un apsveicam ar panākumiem Latvijas skolēnu 50. zinātniskās pētniecības darbu valsts konferencē:
11.klases skolēnus Miku Balodi, Bruno Kanču un
Rihardu Raginski Repši
ar iegūto I pakāpi,
11.klases skolnieces Martu Liepiņu, Ķitiju Kampiņu
Sofiu Karamyshevu,
12.klases skolēnu Vinsentu Romeiko
ar iegūto II pakāpi,
11.klases skolēnu Robertu Smilu
ar iegūto III pakāpi!
Paldies darbu vadītājiem un konsultantiem par ieguldīto darbu!
