9.Atklātā inženierzinātņu olimpiāde (AIZO) 2023

Organizatori patur tiesības mainīt AIZO otrās kārtas norises kārtību un laikus atkarībā no tā brīža valdības noteiktajiem Covid-19 ierobežojumiem valstī

Lai popularizētu inženierzinātnes un sniegtu iespēju skolēniem apliecināt zināšanas matemātikā, fizikā, ķīmijā un tehnoloģijās, Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskola (RTU IZV) aicina 9. klases skolēnus piedalīties 9. Atklātajā inženierzinātņu olimpiādē

Olimpiāde norisināsies divās kārtās:

Pirmajā kārtā, kas norisināsies 21. janvārī plkst. 10:00-11:00, skolēniem neklātienē  IZV mājaslapas sadaļā – Konkursi -«Inženierzinātņu olimpiāde 2023» būs iespēja aizpildīt tiešsaistes testu, kurā būs 50 jautājumu par matemātikas, fizikas un ķīmijas tēmām. Uz olimpiādes otro kārtu tiks uzaicināti ne vairāk 100 skolēnu, kuri testā būs ieguvuši visvairāk punktu, bet ne mazāk kā 35 punktus. Nokārtojot tiešsaistes testu, pēc rezultātu izvērtēšanas uz skolēna norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts apstiprinājums par dalību olimpiādes otrajā kārtā (tāpēc ir būtiski reģistrācijas anketā norādīt pareizu e-pasta adresi, kuru skolēns izmanto ikdienā), kas norisināsies 11. februārī plkst. 10:00 – 13:00.

Otrajā kārtā skolēniem būs jārisina dažādi ar inženierzinātnēm saistīti uzdevumi. Olimpiādes rezultāti tiks publicēti līdz 21. februārim skolas mājaslapā. Pēc rezultātu publicēšanas dalībnieki savā e-pastā saņems ielūgumu uz noslēguma pasākumu. Olimpiādes noslēgums un uzvarētāju apbalvošana notiks RTU Inženierzinātņu vidusskolas “Atvērto durvju dienas” pasākuma ietvaros.

Skolēni, kuri būs ieguvuši godalgotas vietas vai atzinības, tiks uzņemti skolā bez iestājpārbaudījuma, viņiem tiks nodrošinātas no skolas budžeta līdzekļiem finansētas mācības, kā arī vērtīgas balvas.

Olimpiāde tiek rīkota sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC).

Nolikums šeit.

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama! Tiešsaistes tests pieejams šeit.