IZV – labākā skola Draudzīgā aicinājuma fonda reitingā

Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskola ir atzīta par labāko skolu Draudzīgā aicinājuma fonda labāko skolu reitingā 2020. gadā pilsētu vidusskolu grupā, kā arī saņēma apbalvojumus vēl vairākās nominācijās – par skolēnu sasniegumiem matemātikā, latviešu valodā un angļu valodā. Balvas skolas pedagogiem tika pasniegtas svinīgajā skolu apbalvošanas ceremonijā, kas 8. septembrī norisinājās Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Draudzīgā aicinājuma fonds balvas labākajām skolām dažādās nominācijās pasniedz, izvērtējot Valsts izglītības satura centra apkopotos datus par centralizēto eksāmenu rezultātiem.

Lielo pilsētu vidusskolu grupā vislabākos rezultātus centralizētajos eksāmenos kopvērtējumā ir uzrādījusi RTU Inženierzinātņu vidusskola, kura saņēma galveno balvu. Aiz IZV seko Rīgas Franču licejs un Rīgas 64. vidusskola.

IZV tika sumināta arī vairākās citās nominācijās. Labākos rezultātus pilsētas skolu grupā centralizētajos eksāmenos IZV skolēni ir uzrādījuši matemātikā, latviešu valodā un angļu valodā.

Šis nav pirmais gads, kad Draudzīgā aicinājuma fonda labāko skolu reitingā IZV tiek atzīta par labāko skolu pilsētu vidusskolu grupā. Arī iepriekšējos gados IZV plūca laurus minētajās, kā arī vēl citās nominācijās.