IZV un citi Latvijas jaunieši tiekas ar Eiropas Parlamenta priekšēdētāju

Ceturtdien, 27. oktobrī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) ieradās Eiropas Parlamenta (EP) priekšsēdētāja Roberta Metsola, lai tiktos ar Latvijas jauniešiem un uzklausītu viņu domas par vidi, līdzdalību, Krievijas uzsāktā kara Ukrainā ietekmi un citiem aktuāliem tematiem. Šis bija viens no pasākumiem, kurā EP priekšsēdētāja piedalījās, viesojoties Latvijā.

Arī pieciem Inženierzinātņu vidusskolas jauniešiem bija iespēja tikties ar Eiropas Parlamenta priekšēdētāju, uzdot jautājumus un piedalīties diskusijās.

Diskusijā kopumā piedalījās vairāk nekā 100 Latvijas jaunieši, to skaitā pieci dažādu jomu aktīvisti – Latvijas Radio 5 raidījumu vadītāja un producente Elīna Baltskara, EP vēstnieks Artūrs Bernhards Dubovskis no Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas, sabiedrisko attiecību speciāliste, invaliditātes aktīviste un māksliniece Diāna Ponaskova, digitālā satura veidotājs Edgars Feščenko (Fresh), Latvijas jauniešu delegāte ANO Anete Biķe. Diskusiju vadīs žurnāliste un klimata aktīviste Eva Johansone.

Vairāk lasi šeit.