Noslēdzies Uzdevumi.lv ķīmijas konkurss “Paķīmiķo” 9.-12. klašu skolēniem

Noslēdzies Uzdevumi.lv ķīmijas konkurss “Paķīmiķo” 9.-12. klašu skolēniem un ir noskaidroti konkursa uzvarētāji! Konkursā piedalījās 870 skolēni no 206 Latvijas skolām.

Lai uzvarētu konkursā un iegūtu balvas, dalībniekiem bija jāuzrāda augstākais rezultāts un ātrākais uzdevumu izpildes laiks, risinot uzdevumus ķīmijas priekšmetā divās konkursa kārtās. Dalību konkursa 2. kārtā turpināja skolēni, kuru iegūtais rezultāts 1. kārtā bija ne mazāks par 50%.

Augstākie rezultāti katrā klašu grupā uzrādīja

10.klašu grupā 1. vieta – Līga Blumfelde no RTU Inženierzinātņu vidusskolas balvā iegūst dāvanu karti 150 EUR vērtībā no “Sigulda Adventures” un diplomu par iegūto vietu konkursā.

11.klašu grupā 1. vieta – Dāvis Freimanis no RTU Inženierzinātņu vidusskolas balvā iegūst dāvanu karti 150 EUR vērtībā no “Sigulda Adventures” un diplomu par iegūto vietu konkursā.

12.klašu grupā 1. vieta – Krišjānis Gercāns no RTU Inženierzinātņu vidusskolas balvā iegūst dāvanu karti 150 EUR vērtībā no “Sigulda Adventures” un diplomu par iegūto vietu konkursā, kā arī budžeta vietu studijām RTU MLĶF.
2. vieta – Jūlija Zilbere no RTU Inženierzinātņu vidusskolas balvā iegūst dāvanu karti 50 EUR vērtībā no “Escape room” un diplomu par iegūto vietu konkursā.
3. vieta – Valērija Meinardte no RTU Inženierzinātņu vidusskolas balvā iegūst dāvanu karti 40 EUR vērtībā no “Brain games” un diplomu par iegūto vietu konkursā.

Apsveicam ar panākumiem!