10.klases pirmā ekskursija uz RTU studentu pilsētiņu Ķīpsalā

       4.septembrī RTU IZV 10.klase kopā ar savu klases audzinātāju devās savā pirmajā ekskursijā uz RTU studentu pilsētiņu Ķīpsalā. Pirmais pieturas punkts bija Zinātniskā bibliotēka, kur skolēniem tika izrādītas plašās bibliotēkas telpas, kā arī skolēni tika iepazīstināti ar visām iespējām, ko šīs telpas sniedz.

        Vēlāk skolēni devās uz Studentu parlamentu, kur neformālā gaisotnē iepazinās ar tā pārstāvjiem – prezidenti Anetu Tarasovu, Studiju nodaļas vadītāju Agnesi Buli, kā arī Kultūras un sporta nodaļas vadītāja vietnieku Rūdolfu Grāvīti. Studenti mūsu skolēniem pastāstīja par priekšrocībām, kuras sniedz studijas RTU, kā arī par darbu studentu pašpārvaldē un tur iegūtajām komunikācijas prasmēm, kuras ir ļoti noderīgas arī topošajiem inženieriem. Studenti mudināja skolēnus gan izmantot visas iespējas, ko sniedz RTU, gan piedalīties dažādos konkursos un olimpiādēs, gan skolēnu pašpārvaldē. Tas mācīšanās laiku padarīs par aizraujošāku, pilnvērtīgāku un piepildītāku. Tāpat studenti arī dalījās ar dažādiem pieredzes stāstiem, kā piemēram, kāpēc svarīgi ir plānot savu laiku un neko neatlikt uz pēdējo brīdi.

      Paldies par iespēju apmeklēt RTU studentu pilsētiņu, Zinātnisko bibliotēku, kā arī pateicamies studentu parlamentam par mūsu jauko un motivējošo uzņemšanu!