Ikgadējais zolītes čempionāts

25. martā mūsu skolā norisinājās ikgadējais zolītes čempionāts, ko organizē mūsu skolas skolēni un parasti taja piedalās gan šobrīdējie skolēni, gan arī absolventi. Šoreiz dalībnieku pulku nepaplašināja absolventi, bet tas netraucēja superīgi pavadīt laiku pie zolītes partijām.

Kopā tika nospēlētas 3. kārtas – pie katra galdiņa 16 partijas, katrs turnīra dalībnieks pavadīja 3 stundas cītīgi cīnoties par balvām.

Šogad godalgotās vietas ieguva kopmītņu skolēni, kas zoli spēlē regulāri, un šī pieredze lika par sevi manīt arī turnīra laikā.

Jauns papildinājums bija arī diploms par pēdējo vietu, un patiess prieks, ka šo joku pēdējās vietas ieguvēja uztvēra ar smaidu sejā un ar jauno kāršu kavu noteikti spēs sagatavoties nākamā gada turnīram.

Turnīra atmosfēra bija apbrīnojama, dalībnieku atsauksmes par norisi tikai pozitīvas. Pie katra galdiņa vienmēr valdīja smiekli un smaidi spēlētāju sejās, jautrās sarunas, emocionālās uzvaras grūtākajās partijās un, galvenais, kompānija padarīja šo pasākumu patiešām izcilu.

Paldies Matīsam Čikutam un Valtam Vekteram par turnīra organizēšanu, skolotājai Jolantai Rimšai par atbalstu!

Apsveicam balvu ieguvējus!

Pēdējā vieta – Līva Boša, 10.kl

Trešā vieta- Rolands Voino, 10.kl.

Otrā vieta- Matīss Čikuts, 12. kl.

Pirmā vieta – Iļja Polis, 10. kl.