Mācību stunda ar Tomu Brici

Arī šogad tradicionāli notika ģeogrāfijas stunda, kurā populārais meteorologs Toms Bricis 10. klases skolēniem stāstīja par atmosfēras procesiem, dažādām pētījumu metodēm un datu apstrādes specifiku. Skolēniem interesēja, kā tiek veidotas […]

Sveicam laureātus

Apsveicam Rīgas pilsētas informātikas (programmēšanas) 33.olimpiādes 2.posma uzvarētājus Kārli Šusteru ar iegūto 1.vietu, Kristoferu Barkānu ar iegūto 2.vietu un Džonatanu Miku Melgalvi ar iegūto 3.vietu! Paldies skolotājiem Andrejam Liepiņam un […]

Sveicam  Bioloģijas valsts 42.olimpiādes laureātus

Apsveicam Bioloģijas valsts 42. olimpiādes uzvarētājus Edvardu Jāni Treiju un Lauri Emīlu Frēlihu ar  iegūto 3. vietu un Normundu Palabinski ar saņemto Atzinību!  

Noslēgusies Rīgas pilsētas ES Dabaszinātņu olimpiādes 1. kārta

Apsveicam Rīgas pilsētas ES Dabaszinātņu olimpiādes 1. kārtas uzvarētājus Jāni Šņucīti ar iegūto 1. vietu, Danielu Smelti, Patrīciju Rocēnu, Otomāru Gulbi ar iegūto 2. vietu, Aleksandru Daņilovu, Māri Broku, Robiju […]

Prezidents tiešraidē no CERN diskutē ar RTU IZV skolēniem

«Zinātnei ir nākotne, un tā ir jūsu, tā ir Latvijas nākotne,» tā pirmdien, 20. janvārī, viesojoties Eiropas Kodolpētniecības centrā (CERN) Šveicē un Latvijas skolēnus uzrunājot ar teletilta starpniecību, sacīja Valsts prezidents […]

Apsveicam un lepojamies!

Apsveicam komandu matemātikas olimpiādes Atvērtā kopa 2019 uzvarētājus – 11. klases komandu ar iegūto 2. vietu un 10. klases komandas ar iegūto 3. vietu un saņemto Atzinību!

6. atklātā inženierzinātņu olimpiāde

Reģistrācijas anketa un tiešsaistes tests pieejams ŠEIT.

Apsveicam!

Apsveicam Kārli Rimaševski ar iegūto 3. vietu Rīgas pilsētas filozofijas 6. olimpiādē!

RTU inženierzinātņu skolēni pagājušajā semestrī aktīvi darbojušies VIP!

Noslēdzies VIP(Vertikāli integrētā projekta) I semestris, kurā RTU inženierzinātņu vidusskolas skolēni izzinot un prototipējot, ciešā sadarbībā ar studentiem un mācībspēkiem, būvēja saules paneli, notekūdeņu attīrīšanas iekārtu, bioenerģijas reaktoru, mācīja robotu […]

Noslēgusies Rīgas pilsētas vēstures 26. olimpiāde

Apsveicam Rīgas pilsētas vēstures 26. olimpiādes uzvarētājus Džonatanu Miku Melgalvi un Normundu Palabinski ar iegūto 1. vietu, Maksimu Piļščikovu, Lauri Emīlu Frēlihu, Niku Nadziņu, Ati Krebsu, Kārli Rimaševski, Reini Rozenbahu […]